در میان صدها هتل در شهر استانبول بگردید و بهترین و مناسب ترین هتل را انتخاب کنید.

با انتخاب شهر استانبول، تعیین تاریخ اقامت اتان و کلیک دکمه ی جستجو، لیست هتل های استانبول به شما نمایش داده می شود.
بدون دغدغه و با آرامش خاطر هتل دلخواهتان را در شهر استانبول رزرو کنید، فردائین پرواز به شما این امکان را می دهد تا با مقایسه هتل های استانبول از نظر قیمت هتل، موقعیت هتل، امکانات و درجه ی هتل، بهترین و مناسب ترین هتل در شهر استانبول را در کوتاهترین زمان به صورت آنلاین و ریالی رزرو کنید و واچر قطعی هتل را بلافاصله پس از پرداخت در ایمیل خود دریافت کنید.

تور استانبول

قیمت هتل استانبول

قیمت هتل معمولا یکی از نکات مهم در انتخاب و رزرو هتل است، خوب است بدانید که قیمت هتل های استانبول به صورت آنلاین و با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه ای تغییر می کند، برای سهولت انتخاب شما، فردائین پرواز طیف متنوعی از هتل های متفاوت از هتل آپارتمان تا هتل های لوکس و پنج ستاره را در مناطق مختلف شهر استانبول در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید با مقایسه هتل ها، بهترین و مناسب ترین هتل از نظر قیمت و موقعیت هتل، انتخاب کنید.
پس از انتخاب هتل دلخواهتان و تکمیل فرآیند رزرو هتل، واچر قطعی هتل بلافاصله برای شما صادر و ارسال می گردد.

رزرو هتل استانبول

برای انتخاب هتل در بین هتل های استانبول به شما پیشنهاد می کنیم که هتل مورد نظرتان نزدیک مرکز شهر باشد تا به راحتی بتوانید به امکان دیدنی و مراکز خرید استانبول بروید.
منطقه تکسیم از معروف ترین مناطق شهر استانبول، واقع در مرکز این شهر معمولا اولین گزینه مسافران برای اقامت و انتخاب هتل است. پس از استانبول منطقه سلطان احمد به دلیل نزدیکی به بازار بزرگ و امکان قدیمی و دیدنی استانبول گزینه بسیار خوبی است